Przestrzenie salonów i pokojów dziennych wykorzystywane są na wiele sposobów. Mogą być to miejsca podawania posiłków, jak również podejmowania gości. Zdecydowana większość z nas ceni te miejsca jako przestrzeń do relaksu. Jakie meble i dodatki wybrać, by cieszyć się pięknym wystrojem takich wnętrz?

Wykreuj pokój dzienny w niebanalnym stylu!

Salon czy pokój dzienny powinien być miejscem odpowiednim do relaksu i odpoczynku. Szukając inspiracji na zaaranżowanie tego wnętrza, przede wszystkim powinniśmy pamiętać o wygodnej sofie, fotelach, stoliku kawowym oraz o odpowiednich meblach. Wielu z nas nie wyobraża sobie odpoczynku bez ulubionego serialu czy filmu. W osadzeniu telewizja pomogą szafki RTV stylowe, które dopasowane będą do wybranego stylu wnętrza. Szeroki wybór stylowych szafek RTV sprawia, że wnętrze nabierze niebanalnej oprawy i stanie się miejscem, w którym chętnie spędza się czas. Szafki takie są nie tylko eleganckie, ale i praktyczne – w ich wnętrzu znajduje się dość miejsca do przechowywania dekoderów czy płyt DVD.

Naturalne drewno w domu

Nie ma wątpliwości, że naturalne drewno jest materiałem wysoce pożądanym podczas aranżacji mieszkań czy domów. Lite drewno to tworzywo o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zmianę koloru. Szafki RTV drewniane to jedna z wielu propozycji na niebanalną aranżację. Szafki wykonane z naturalnego drewna zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu rewelacyjnie wpiszą się w styl skandynawski, minimalistyczny czy styl industrialny. Nie brak również szafek RTV drewnianych tworzonych w sposób klasyczny. Atutem szafek drewnianych jest bez wątpienia solidna budowa, ale też wiele dodatkowych półek i szuflad, w których znajdzie się dość miejsca na kable, dekodery czy płyty DVD. Lekkości nadają liczne przeszklenia.

 

 

Comments are closed.