Cellulit wraz z problematycznie odkładającą się tkanką tłuszczową są bardzo problematyczne dla wielu kobiet. Niestety bardzo często zdarza się, że kobiety posiadające cellulit nie mogą się go pozbyć. Wtedy popadają w kompleksy, które zaniżają ich samoocenę. W takiej sytuacji medycyna estetyczna wyciąga pomocną dłoń, którą jest właśnie endermologia. Na czym polega i jak działa endermologia?

 

Endermologia – zasady działania i możliwe efekty

 

Endermologia jest to zabieg z pogranicza medycyny estetycznej i kosmetologii, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry. Wszystko opiera się o specjalistyczne urządzenie z końcówką lekko zasysającą skórę wraz z nagromadzonym w niej tłuszczem. W trakcie całego zabiegu tworzy się podciśnienie, które współpracuje z ciągle obracającymi się wałkami. Obracające się wałki pozwalają niejako na rozbicie nagromadzonych się komórek tłuszczowych na trudnych miejscach. Bardzo często są to uda, boczki czy tak zwane bryczesy, z którymi wiele kobiet ma problem. Zabieg endermologii pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej właśnie w takich miejscach! Często nawet restrykcyjna dieta oraz i ciężkie treningi mało pomagają w takiej sytuacji, a w przypadku cellulitu w ogóle! Tworzy się on w przypadku szybkiego nabrania zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej – kiedy skóra nie nadąża za wzrostem i ulega nadmiernego rozciąganiu czy mikropęknięciom – to właśnie cellulit.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/endermologia/

 

Zabieg endermologii jest w pełni bezpieczny i tak naprawdę można go wykonywać na każdej części ciała – nawet na okolicach twarzy! Dzięki temu kobiety mogą starać się pozbyć tłuszczu z najbardziej problematycznych miejsc na ciele. To fantastyczny zabieg, na który z roku na rok decyduje się coraz większa liczba kobiet!

 

Podsumowanie

 

Zabiegi endermologii można wykonywać w różnorodnych miejscach. Najczęściej są to salony kosmetologiczne jednak oferta salonów depilacja.pl została rozszerzona również o zabiegi endermologii! Dlatego sieć depilacja.pl zaprasza zarówno na zabiegi depilacji laserowej jak i endermologii w jednym miejscu!

 

Comments are closed.