Wygodne meble ogrodowe to podstawa, kiedy pragniemy zaprojektować przydomowe miejsce wypoczynkowe. Wśród licznych propozycji topowych producentów warto zwrócić uwagę na leżak z technorattanu – meble technorattanowe cieszą się olbrzymią popularnością, są chętnie wykorzystywane zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy balkonach. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych?

Leżak z technorattanu idealny do ogrodu i na balkon 

Funkcjonalny leżak z technorattanu to propozycja dla osób poszukujących wysokiego komfortu. Mebel taki umożliwi nam zarówno odpoczynek w promieniach słońca, pozwoli na wygodne opalanie, czytanie książki czy nawet drzemanie. Konstrukcja takiego mebla pozwala na regulowanie zagłówka, więc sami decydujemy o jego położeniu. Leżak z technorattanu posiada lekką, aluminiową konstrukcję – jest ona malowana proszkowo, przez co chroniona jest przed działaniem wilgoci oraz korozją. Dzięki zastosowaniu aluminium możliwe stało się również zmniejszenie wagi mebla, przez co przenoszenie leżanki nie sprawia żadnego problemu. Okrycie leżaka tworzy plecionka technorattanowa – tworzywo to jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie wchłania ono brudu czy wilgoci. Plecionka jest zabezpieczona przed płowieniem, więc kolorem naszego mebla możemy cieszyć się przez długie lata. 

Leżak z technorattanu – jak chronić go w okresie jesieni i zimy?

Aby nasz leżak z technorattanu przez długi czas zachował doskonały wygląd warto w okresie jesieni i zimy okrywać go dedykowanym pokrowcem – mówią specjaliści ze sklepu gardenspace.pl. Pokrowce tworzone są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych: gęsty splot sprawia, że tkanina nie przepuszcza kurzu, pozwala na swobodną wymianę powietrza, co zapobiega z kolei kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. 

Comments are closed.