Nowoczesne kuchnie na wymiar zaskakują pod wieloma względami: wyglądem, estetyką, funkcjonalnością, trwałością zastosowanych elementów. Białe meble do kuchni nowoczesnej to jedna z najchętniej wybieranych opcji – całość prezentuje się doskonale, a same meble są wygodne w codziennym użytkowaniu. Czym odznacza się nowoczesna kuchnia w bieli?

Kuchnie na wymiar w bieli!

Nowoczesne kuchnie na wymiar ukłon w stronę minimalizmu – gładkie powierzchnie tworzą jednolitą i zwartą bryłę, którą dodatkowo może podkreślić zabudowa sprzętów AGD. Takie kuchnie na wymiar odznaczają się najczęściej brakiem klasycznych uchwytów – zamiast nich projektanci proponują fantazyjne frezy do otwierania szafek lub też systemy „push&click” – mówią projektanci z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która oferuje nam eleganckie meble na wymiar. W nowoczesnych kuchniach standardem jest również wykorzystanie systemów cichego domyku i prowadnic, które nie generują hałasu. Dzięki nim codzienne korzystanie z mebli będzie prawdziwą przyjemnością. Kuchnie na wymiar to również mnogość ciekawych rozwiązań technicznych – dzięki nim możliwe jest na przykład tworzenie szafek podsufitowych z automatycznie podnoszonymi frontami.

Szafki kuchenne białe zdobione przeszkleniami

Wśród licznych trendów chętnie wybieranych przez klientów często wymienia się komplety meblowe, w których szafki kuchenne białe zdobione są przeszkleniami i szprosami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim meble zyskują optycznej lekkości poprzez zastosowanie szyb. Dzięki nim szybko też określimy gdzie znajduje się ulubiony kubek czy filiżanka. Wykorzystanie przeszkleń i szprosów to również jeden z najbardziej charakterystycznych elementów kiedy projektujemy kuchnie na wymiar w stylu prowansalskim czy rustykalnym – takie zdobienia idealnie wpisują się w ich klimat.

Comments are closed.